Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
W minioną sobotę po raz pierwszy w tym roku grupa turystów spacerowała po Kościerzynie z przewodnikiem w ramach darmowych spacerów. Uczestnicy wspólnie i bezpłatnie zwiedzali najpiękniejsze zakątki Kościerzyny, zapoznali się z jej historią, obyczajami i tradycjami.
Zdjęcie
ZARZĄDZENIE Burmistrza Miasta Kościerzyna z dnia 03.07.2020r. w sprawie ogłoszenia Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej na zapewnienie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi.
Zdjęcie
Rada Miasta Kościerzyna dziękuję za nominacje Radnym Gminy Kościerzyna. Do challenge'u nominujemy: Młodzieżową Radę Miasta Kościerzyna, Radę Powiatu Kościerskiego i Radę Gminy Karsin. Powodzenia!
Zdjęcie
W Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 na wsparcie płynności przedsiębiorstw dotkniętych skutkami COVID-19 przekierowane zostało ponad 50 mln zł ze środków przeznaczonych na udzielanie pożyczek – uruchomiona została specjalna pożyczka płynnościowa.
Zdjęcie
Samorząd Województwa Pomorskiego uruchomił stronę internetową dla przedsiębiorców i firm z naszego regionu, które zostały dotknięte skutkami epidemii. Strona ma być narzędziem skupiającym informacje o wszystkich formach dostępnego obecnie wsparcia.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza pierwsze ustne nieograniczone przetargi na sprzedaż niezabudowanej działki gruntu ozn. nr geodez. 506, obręb 05 oraz niezabudowanych działek gruntu ozn. nr geodez. 1000, 1001, 1003, obręb 09, położonych na terenie miasta Kościerzyna, stanowiących własność Gminy Miejskiej Kościerzyna.
Zdjęcie
Szanowni Państwo, informujemy, iż Urząd Miasta Kościerzyna prowadzi nabór na rachmistrzów do Powszechnego Spisu Rolnego, który będzie przeprowadzany od 1 września do 30 listopada. Jeśli Państwo chcieliby pracować jako rachmistrze spisowi, zapraszamy do urzędu miasta, nabór trwa do 8 lipca br.
Zdjęcie
Trwają roboty budowlane związane z modernizacją parkingu przy Szkole Podstawowej nr 6 w Kościerzynie. Powstanie ponad 20 nowych miejsc parkingowych w tym miejsce do bezpiecznego zatrzymania samochodu w celu wysadzenia lub odebrania dzieci ze szkoły bądź przedszkola.
Zdjęcie
Zachęcamy właścicieli budynków mieszkalnych jednorodzinnych do składania wniosków o dofinansowanie działań na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie swojej nieruchomości. Od 1.07.2020r wnioski można składać do Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.
Stronę odwiedzono 2183850 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget