Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza w każdą sobotę od 1 lipca do 2 września 2017 r. włącznie w godzinach 11.00 - 13.00 do wspólnego zwiedzania z przewodnikiem najpiękniejszych zakątków Kościerzyny. W darmowych, miejskich spacerach z przewodnikiem wziąć udział może każdy turysta albo mieszkaniec miasta, który pragnie odkryć na nowo historię swojej okolicy.
Zdjęcie
Wszystkich smakoszy kuchni regionalnej zapraszamy do Kościerzyny i okolic, gdzie w dniach 14-20 sierpnia 2017 r. będą oferowane specjały kuchni kaszubskiej!
Zdjęcie
Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach budżetowych, w wyniku których w budżecie Miasta Kościerzyny na rok 2018 znajdą się zadania wskazane przez mieszkańców Kościerzyny. W ramach tego - ostatniego już - etapu konsultacji zostaną wybrane projekty do realizacji w drodze bezpośredniego głosowania mieszkańców.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna zaprasza do złożenia propozycji cenowej na zadanie pn.: „Dostawa pomocy dydaktycznych do placówek oświatowych Gminy Miejskiej Kościerzyna”.
Zdjęcie
Z przyjemnością informujemy, iż w dniu dzisiejszym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego o godzinie 10.00 nastąpiło uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie Projektu: „Ochrona przez powodzią oraz poprawa jakości wód zlewni Wierzyca na terenie miasta Kościerzyna” przez Marszałka Województwa Pomorskiego pana Mieczysława Struka oraz Burmistrza Miasta Kościerzyna pana Michała Majewskiego.
Zdjęcie
Zbiórka rzeczy! Dla poszkodowanych w nawałnicy. Szczegóły znajdują się na plakacie.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza I ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości przeznaczonej na tereny lokalizacji usług jako samodzielnej funkcji, położonej w Kościerzynie przy ul. Tadeusza Kościuszki, w obrębie geodezyjnym nr 06, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Kościerzyna.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza I-szy ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż niezabudowanej działki gruntu, położonej w obrębie geodezyjnym nr 06, miasta Kościerzyna.
Zdjęcie
W nocy z 11 na 12 sierpnia przez teren województwa pomorskiego przeszła nawałnica o niespotykanej sile, która zniszczyła wiele hektarów lasów, pól uprawnych, pozbawiła dobytku dziesiątki tysięcy mieszkańców naszego regionu. Marszałek Województwa Pomorskiego, Mieczysław Struk, wystosował APEL do przedsiębiorców o pomoc w zaistniałej wyjątkowo trudnej sytuacji. Cały czas trwa walka ze skutkami nawałnicy. Każdy może pomóc.
Stronę odwiedzono 1427906 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget