Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach budżetowych, w efekcie których w budżecie Miasta Kościerzyny na rok 2018 znajdą się zadania wskazane przez mieszkańców Kościerzyny.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza w każdą sobotę od 1 lipca do 2 września 2017 r. włącznie w godzinach 11.00 - 13.00 do wspólnego zwiedzania z przewodnikiem najpiękniejszych zakątków Kościerzyny. W darmowych, miejskich spacerach z przewodnikiem wziąć udział może każdy turysta albo mieszkaniec miasta, który pragnie odkryć na nowo historię swojej okolicy.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna zaprasza do złożenia propozycji cenowej na zadanie pn.: Przeprowadzenie promocji projektu „Budowa węzła integracyjnego w Kościerzynie połączona z rewitalizacją i adaptacją dworca kolejowego oraz utworzeniem komunikacji zbiorowej w Powiecie Kościerskim”.
Zdjęcie
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Gdańsku O/Kościerzyna ogłasza komunikaty o zwalczaniu mszycy, zarazy i stonki ziemniaczanej na pl. ziemniaka.
 2017-06-28 18:24:54
Zdjęcie
Zapraszamy na Dni Kościerzyny podczas, których wystąpią Lemon oraz Kombii. Koncerty zespołów odbędą się 8 lipca 2017 r. na kościerskim stadionie. Dni Kościerzyny to jedno z najbardziej atrakcyjnych wydarzeń muzycznych odbywających się na terenie powiatu kościerskiego. Szczegóły znajdują się na plakacie.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza II otwarty konkurs ofert na realizację (w formie wsparcia) zadań publicznych realizowanych przez organizacje pozarządowe w 2017 roku w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.
Zdjęcie
Zapraszamy na XLIX sesję Rady Miasta Kościerzyna, która odbędzie się dnia 28 czerwca 2017 r. /środa/ o godz. 13:00 w sali obrad Rady Miasta Kościerzyna.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania w ramach „Programu profilaktyki próchnicy zębów dla dzieci w wieku 5 lat z terenu Miasta Kościerzyna na lata 2017-2019”.
Zdjęcie
W sobotę, 24 czerwca 2017 roku, na boisku Orlik przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie odbył się turniej piłki nożnej KOŚCIERZYNA CUP 2017. W rozgrywkach udział wzięło ponad 80 dzieci, które rywalizowały w 8 zespołach. W początkowej fazie turnieju drużyny zostały rozlosowanie w dwie grupy. W grupie A pierwsze miejsce zajęła ekipa LKS CERAMIK ŁUBIANA natomiast w grupie B - EX Siedlce Gdańsk.
Stronę odwiedzono 1391336 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget