Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować Państwa, że Miasto Kościerzyna dostało się do drugiego etapu konkursu „Pracownie Orange”. Trwa wielkie, internetowe głosowanie. Wybranych zostanie 25 zwycięskich lokalizacji. Miasto Kościerzyna stara się o pozyskanie funduszy na uruchomienie pracowni internetowej w Kościerzynie.
 2017-10-17 08:55:54
Zdjęcie
W miniony weekend zawodnicy UKS Manta Kościerzyna, po przerwie wakacyjnej brali udział w IV Rundzie Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach w Toruniu.
Zdjęcie
W sobotę 14 października 2017 r. odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta Kościerzyna z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w trakcie której wręczone zostały nagrody Burmistrza Miasta Kościerzyna dla nauczycieli oraz stypendia Burmistrza Miasta Kościerzyna dla najzdolniejszych uczniów i studentów. W tym roku wyróżnionych zostało 25 nauczycieli oraz 58 uczniów i studentów. Stypendia przyznano w pięciu kategoriach: za szczególne osiągnięcia i wysokie wyniki w nauce studentom oraz uczniom szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadpodstawowych, a także za szczególne osiągnięcia sportowe i artystyczne.
Zdjęcie
Z przykrością i głębokim żalem zawiadamiamy, że w wieku 85 lat zmarł Honorowy Obywatel Miasta Kościerzyna – prof. Edward Breza. Rodzinie oraz przyjaciołom profesora składamy wyrazy współczucia z powodu śmierci bliskiej osoby.
Zdjęcie
Urząd Miasta Kościerzyna informuje, że od dnia 16 października 2017 r. zostaje wprowadzona zmiana stałej organizacji ruchu przy ulicy Jana Brzechwy w Kościerzynie zgodnie z zatwierdzonym projektem zmiany organizacji ruchu. Zmiana dotyczy wprowadzenia jednego kierunku ruchu dla ulicy Jana Brzechwy na odcinku od skrzyżowania z ulicą Henryka Sienkiewicza do skrzyżowania z ulicą Władysława Sikorskiego.
Zdjęcie
Burmistrz i Rada Miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza na uroczystą Sesję z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbędzie się w dniu 14 października 2017 roku o godzinie 10:00 w Sali Widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie.
Zdjęcie
W dniach 5 i 6 października 2017r. w Bibliotece Miejskiej odbyły się X Pomorskie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami ,,Z książką na walizkach"; hasłem tegorocznej akcji były STRACHY NA LACHY. Tym razem gościliśmy pisarzy: Joannę Wachowiak, która jest autorką takich powieści dla dzieci jak: ,,Ala Baba i dwóch rozbójników", ,,Historyjki dla małych uszu", ,,Ja chyba śnię" oraz Marcina Pałasza, autora: ,, Co dziś zjadło abecadło", ,,Dasz radę Marcelko", czy ,,Elf i dom strachów".
Zdjęcie
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chojnicach zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z możliwościami uzyskania wsparcia w ramach Funduszy Europejskich na podjęcie i rozwój działalności gospodarczej.
Zdjęcie
Związek Piłsudczyków RP Okręg Kaszubsko - Pomorski zaprasza wszystkich zainteresowanych szkoleniem proobronnym oraz ideą Wojsk Obrony Terytorialnej. Pierwsza rekrutacja odbędzie się 21 października w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie o godzinie 15.00.
Stronę odwiedzono 1472221 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget