Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Zgodnie z zapisami Statutu Rady Seniorów Miasta Kościerzyna podjętego Uchwałą nr XVI/120/15 Rady Miasta Kościerzyna z dnia 30 września 2015 roku Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza dodatkowy termin zgłaszania przez organizację pozarządowe, działające na rzecz środowiska osób starszych, kandydatów na radnych Rady Seniorów Miasta Kościerzyna III kadencji.
Zdjęcie
Szanowni Państwo, w roku 2019 zamierzamy przeprowadzić pełną inwentaryzację źródeł ciepła w Kościerzynie. W związku z tym w najbliższym czasie trafi do Państwa rąk ankieta, o wypełnieni której i jej zwrot Państwa prosimy. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa zaangażowaniu opracujemy w bieżącym roku bazę źródeł ogrzewania w Kościerzynie i w ślad za tym pakiet pomocy finansowej z budżetu Miasta na zmianę systemu ogrzewania z węglowego na ekologiczne dla naszych mieszkańców.
Zdjęcie
W niedzielę 27 stycznia obchodzić będziemy 99. rocznicę wkroczenia Wojsk Polskich do Kościerzyny w 1920 r. Tegoroczne obchody uświetni m.in. Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego wystawiona przez Garnizon Wejherowo oraz Orkiestra Wojskowa z Elbląga. Jak co roku nie zabraknie również Szwadronu Kawalerii im. 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich, przedstawicieli Związku Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej oraz kościerskich stowarzyszeń i organizacji.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna informuje o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wschodniej części Kościerzyna „Plebanka” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.
 2019-01-17 12:02:21
Zdjęcie
Dyżury aptek na styczeń 2019 r i od 1 lutego 2019 do 31 stycznia 2020 r
Zdjęcie
Szanowni Państwo, wszystkich, którzy chcą oddać hołd zmarłemu w tak tragicznych okolicznościach Prezydentowi Gdańska Śp. Pawłowi Adamowiczowi, informujemy, iż w Muzeum w Kościerzynie zostanie wyłożona Księga kondolencyjna, do której można się będzie wpisywać w:
 2019-01-16 17:55:26
Zdjęcie
Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym Burmistrz Miasta Pan Michała Majewski w imieniu wszystkich mieszkańców Kościerzyny dokonał wpisu w Księdze kondolencyjnej wyłożonej w budynku Urzędu Miasta Gdańska, wpisując poniższą treść:
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna rozstrzygnął konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku.
 2019-01-15 15:09:19
Zdjęcie
Szanowni Państwo, Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich ogłosił żałobę na terenie województwa pomorskiego, która trwać będzie od dziś do dnia pogrzebu śp. Pawła Adamowicza.
Stronę odwiedzono 1806337 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget