Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Szanowni Państwo mamy już tylko kilkanaście wolnych miejsc na darmowe szkolenia w ramach projektu "Ja w Internecie". Zachęcamy dorosłych mieszkańców Kościerzyny do zainteresowania się udziałem. Szkolenia są naprawdę bardzo ciekawe i odbywają się w wyjątkowej atmosferze, co potwierdzają wszyscy dotychczasowi uczestnicy, a dodatkowe umiejętności zdobyło już ponad 50 osób.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2019. Przez organizacje pozarządowe w rozumieniu art. 3 ust. 2 Ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie oraz dla podmiotów wymienionych w art. 3. ust.3 tejże ustawy. Termin składania ofert: 14. grudnia 2018 rok.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna informuje o możliwości najmu pomieszczeń użytkowych. Pomieszczenia są zlokalizowane w odrestaurowanym dworcu PKP, przy ulicy Dworcowej 33, 83-400 Kościerzyna.
Zdjęcie
Rozpoczynamy rekrutację uczestników do projektu pt. Ja w Internecie. Jest to program bezpłatnych szkoleń mający na celu podniesienie kompetencji cyfrowych osób dorosłych, by w większym stopniu korzystały one z usług świadczonych drogą elektroniczną w życiu zawodowym i prywatnym.
Zdjęcie
Planujesz założyć własną działalność? Skontaktuj się z nami! Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości ma za zadanie stworzyć korzystne warunki dla powstania i rozwoju nowych, innowacyjnych i małych przedsiębiorstw.
 2018-12-07 15:18:20
Zdjęcie
Zapraszamy na IV sesję Rady Miasta Kościerzyna, która odbędzie się dnia 19 grudnia 2018 r. /środa/ o godz. 14:00 w sali obrad Rady Miasta Kościerzyna.
Zdjęcie
Zapraszamy na III sesję Rady Miasta Kościerzyna, która odbędzie się dnia 12 grudnia 2018 r. /środa/ o godz. 14:00 w sali obrad Rady Miasta Kościerzyna.
Zdjęcie
OGŁOSZENIE OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA Z ZAKRESU POMOCY SPOŁECZNEJ NA ZAPEWNIENIE OSOBOM BEZDOMNYM Z TERENU MIASTA KOŚCIERZYNA SCHRONIENIA WRAZ Z WYŻYWIENIEM.
Zdjęcie
Burmistrz miasta Kościerzyna zaprasza organizacje pozarządowe do wytypowania spośród swojego grona przedstawicieli do udziału w pracach komisji oceniającej wnioski ofert na 2019 rok.
Stronę odwiedzono 1783586 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget