Strona z portalu

  / Jednostki / Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji / Rusza kolejna edycja kościerskiej halówki - zgłoś udział swojej drużyny!
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Rusza kolejna edycja kościerskiej halówki - zgłoś udział swojej drużyny!
Zdjęcie
Już niebawem rusza kolejna edycja kościerskiej „halówki”. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie chętny drużyny do udziału w zmaganiach futsalowych!

Dla niektórych to tylko „przerywnik” w sezonie piłkarskim, niektórzy czekają cały rok na tę imprezę. Jednak jak zawsze - każdy walczy o jak najlepszy wynik i emocji nie brakuje! Tej zimy rusza kolejna odsłona kościerskiej Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej, której głównymi organizatorami są Zakład Sportu Kultury i Turystyki Gminy Kościerzyna oraz Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

U dołu tej wiadomości, znajdą Państwo wszelkie dokumenty do pobrania (regulamin, karty zgłoszeń, terminarze).

W tym roku niewielką nowością będzie ułożenie terminarza. Otóż „rozpiska meczowa” jest już dostępna do pobrania, jednak widnieją w niej – zamiast nazw drużyn – numery. Na spotkaniu kierowników drużyn (o jego terminie organizatorzy poinformują po przyjęciu zgłoszeń) każdy będzie losował kulkę z numerem, pod który drużyna zostanie podstawiona do terminarza. Z całą pewnością dla wszystkich uczestników będzie to o tyle komfortowa sytuacja, że od początku wszystko jest jasne i przejrzyste. Uprzedzamy – kulki nie będą w jakiś sposób „oznaczone”, podgrzewane itp. Każdy kierownik będzie kolejno losował numer dla swojej drużyny. Kolejność przystępowania przez kierowników drużyn do losowania będzie zgodna z miejscem, jaka jego drużyna zajęła w ostatnim sezonie (mistrz ligi losuje numer jako pierwszy, wicemistrz jako drugi… itd.). W przypadku zgłoszeń od nowych drużyn, kierownicy do losowania będą przystępowali jako ostatni.

Ponadto organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany terminarza w III lidze, bowiem na chwilę obecną istnieje uzasadnione podejrzenie, iż liga te będzie liczniejsza, niż założenia, wynikające z terminarza!

Co do miejsc rozgrywania meczów (poszczególnych hal sportowych) może się zdarzyć, że także dojdzie do „kosmetycznych zmian” i mecze będą rozgrywane w innych halach, niż to wynika z terminarza na dzień publikacji (7.10) dokumentów.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem wszystkich uczestników PHLPN.

Kalendarium (najważniejsze terminy)

do 31 października 2014 roku – należy wysłać organizatorowi zgłoszenia drużyny

do 15 listopada 2014 roku – należy wysłać organizatorowi zgłoszenia zawodników

Wszelkie terminy, adresy kontaktowe znajdują się w Regulaminie PHLPN.

Organizatorem PHLPN jest ZSKIT gm. Kościerzyna oraz KOSiR i wszelkie zapytania co do rozgrywek prosimy wysyłać na adres e-mail: m.helta@koscierzyna.pl

DOKUMENTY DO POBRANIA (format PDF - Acrobat Reader)

- Regulamin PHLPN - POBIERZ

- Zgłoszenie drużyny - POBIERZ

- Zgłoszenie zawodnika - POBIERZ

- Terminarz I ligi - POBIERZ

- Terminarz II ligi - POBIERZ

- Terminarz III ligi - POBIERZ

DOKUMENTY DO POBRANIA (format .docx - MS Word)

- Regulamin PHLPN - do pobrania tylko w formacie PDF - patrz wyżej

- Zgłoszenie drużyny - POBIERZ

- Zgłoszenie zawodnika - POBIERZ

- Terminarz I ligi - POBIERZ

- Terminarz II ligi - POBIERZ

- Terminarz III ligi - POBIERZ

Oficjalny portal halówki: Sportowakościerzyna.pl

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 1859 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget