Strona z portalu

  / Aktualności / SPOTKANIE BRANŻY AGROTURYSTYCZNEJ Z TERENU POWIATU KOŚCIERSKIEGO
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
SPOTKANIE BRANŻY AGROTURYSTYCZNEJ Z TERENU POWIATU KOŚCIERSKIEGO
Zdjęcie
Szanowni Państwo, Lokalna Organizacja Turystyczna "Serce Kaszub'' organizuje SPOTKANIE BRANŻY AGROTURYSTYCZNEJ Z TERENU POWIATU KOŚCIERSKIEGO, które odbędzie się w dniu 26.04.2017 r. o godz. 12:00 na Farmie Strusi Afrykańskich w Garczynie.

Tematem przewodnim spotkania będzie szkolenie praktyczne z obsługi panelu rezerwacji noclegów w ramach Systemu Informatycznego Wsparcia Biznesu i Obsługi Turystycznej. Portal ma w sposób ciekawy i kompletny prezentować walory turystyczne Powiatu Kościerskiego i zachęcać turystów do przyjazdu na te tereny, natomiast panel rezerwacji noclegów  - ułatwić znalezienie docelowego miejsca noclegowego. Szkolenie zostanie przeprowadzone z pozycji panelu administracyjnego, ażeby pokazać uczestnikom szkolenia, jak przydatne i nie skomplikowane w obsłudze jest to narzędzie.  

Krystyna Drąg - Wiceprezes Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej ,,Gospodarstwa Gościnne'', zaprezentuje temat: Kształtowanie poziomu usług turystycznych na obszarze wiejskim. Bazując na własnych doświadczeniach oraz wieloletniej współpracy z kwaterodawcami bazy agroturystycznej z całego kraju prelegentka przekaże wiele cennych rozwiązań i przykładów, które mogą odnaleźć zastosowanie również na naszym terenie.

Barbara Ditrich z Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu przybliży temat działalności w zakresie przetwórstwa i sprzedaży żywności tzw. sprzedaży bezpośredniej. Od 1 stycznia 2017 r. weszły w życie akty prawne umożliwiające rejestrację rolniczego handlu detalicznego, w tym przede wszystkim ustawa z dnia 16 listopada 2016 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia sprzedaży żywności przez rolników (Dz. U. poz. 1961).

Na zakończenie spotkania właścicielka Farmy Strusi Afrykańskiej oraz Gospodarstwa Agroturystycznego ,,AGRO STRUŚ" Katarzyna Michnowska zaprezentuje swój obiekt i zaserwuje poczęstunek ze strusiny.

Zapraszamy do udziału nie tylko właścicieli gospodarstw agroturystycznych, ale również osoby zainteresowane poszczególnym panelem tematycznym.LOT ,,Serce Kaszub''
www.lot-sercekaszub.pl  


Strona: 1 
Stronę odwiedzono 694 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget