Strona z portalu

  / Aktualności / Warsztat Terapii Zajęciowej w Kościerzynie
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Warsztat Terapii Zajęciowej w Kościerzynie
Zdjęcie
Warsztat Terapii Zajęciowej w Kościerzynie stara się aby zajęcia dla wszystkich Uczestników były jak najbardziej atrakcyjne oraz ciekawe, dzięki temu wykorzystuje różne metody oraz formy terapii. Niestety na ciągle rozrastający się warsztat zapotrzebowanie na różne produkty staje się coraz większe, dlatego z ogromną wdzięcznością podchodzi do wszystkich darczyńców, którzy, dzięki swojej dobroci wspierają rehabilitację uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kościerzynie.

Na szczególne podziękowania zasługują Państwo Aldona oraz Eugeniusz Sochaczewscy, którzy dzięki swojej dobroci okazali wielkie wsparcie Warsztatowi. Dzięki wyżej wymienionemu Państwu placówka otrzymała ogromny nakład kolorowych materiałów. Podziękowanie należy się również Burmistrzowi Miasta Kościerzyna – Panu Michałowi Majewskiemu za pomoc w transporcie oraz niemieckiej firmie Georg MUSCULUS, która podarowała materiał.

Darowizna zostanie wykorzystana w placówce do rehabilitacji osób z niepełnosprawnością według Indywidualnego Programu Rehabilitacji.  Z pewnością  kolorowe produkty wykonane ze sprezentowanego materiału już niebawem pojawią się w Warsztacie, stale przypominając o dobrych sercach darczyńców.

Uczestnicy oraz kadra Warsztatu Terapii Zajęciowej z Kościerzyny bardzo dziękują za okazaną pomoc. Dają Państwo wspaniały przykład dobroci innym ludziom oraz uczą życzliwości naszych Uczestników, tym samym wyrabiając w nich nawyk dzielenia się z innymi. Serdecznie dziękujemy.

 

Nadesłane:
Fundacja "Sprawni Inaczej", Oddział w Kościerzynie
Warsztat Terapii Zajęciowej

ul. Słoneczna 1
83-400 Kościerzyna
tel./fax. (058) 686 87 77
e-mail: wtz.terapeuta@gmail.com
wtz.koscierzyna.info

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 698 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget