Strona z portalu

  / Aktualności / Europejska Noc Muzeów 2017
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Europejska Noc Muzeów 2017
Zdjęcie
Serdecznie zapraszamy 20.05.2017 roku do Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie Europejską Noc Muzeów 2017. W tym roku skupimy się na rocznicach związanych z Pieśnią Legionów Polskich we Włoszech, która już pod inną nazwą i ze zmienioną treścią od 90 lat jest naszym hymnem narodowym. W tym roku będziemy mieli przyjemność gościć orkiestrę Szkoły Muzycznej I stopnia w Kościerzynie im. Mazurka Dąbrowskiego, która zagra dla Państwa koncert.

Tradycją już jest obecność u nas rekonstruktorów z Garnizonu Gdańsk, którzy pomogą Państwu przenieść się w czasie i wziąć udział w tajemniczej misji. Nie zabraknie przy tym gier historycznych oraz konkursów z nagrodami. Jak co roku będą mogli Państwo uzupełnić swoje biblioteczki o cenne publikacje Muzeum Narodowego w Gdańsku, które z okazji Nocy Muzeów będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Na wszystkich zmarzniętych i głodnych czekać będzie ognisko, dlatego prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą kiełbasek J

Dzięki uprzejmości Gminy Nowa Karczma, będzie kursował specjalny darmowy autobus na linii Nowa Karczma-Lubań-Kościerzyna, dzięki któremu będą mogli Państwo skorzystać z atrakcji przygotowanych przez wszystkie okoliczne muzea.

 

Przemysław Rey

 

 

Strona: 1 
Zdjęcie: plakat NM 2017 autobusy.jpg
Zdjęcie: plakat NM 2017.jpg
Stronę odwiedzono 669 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget