Strona z portalu

  / Aktualności / Sportbonus Dzieciom - UKS Manta Kościerzyna jednym ze zwycięzców!
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Sportbonus Dzieciom - UKS Manta Kościerzyna jednym ze zwycięzców!
Zdjęcie
Uczniowski Klub Sportowy Manta Kościerzyna wygrał nagrodę główną ufundowaną przez Fundację Kibica z programu Sportbonus Dzieciom.Wizyta w Polskim Komitecie Olimpijskim była niepowtarzalną okazją do uczestniczenia w uroczystości wręczania nominacji do Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej na XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018.

Wtorek 6 lutego 2018 r był kolejnym dniem uroczystości w Centrum Olimpijskim. Nominacje odebrali oraz przysięgę złożyli: Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Wojciech Marusarz i Paweł Słowiok, którzy wystartują w kombinacji norweskiej, łyżwiarze szybcy: Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski, Artur Nogal i Artur Waś oraz snowbordzistka Aleksandra Król.

Po uroczystym ślubowaniu mieliśmy okazję do zrobienia pamiątkowych zdjęć ze sportowcami i zwiedzenia Muzeum Sportu i Turystyki mieszczącego się w siedzibie PKOl.

Po uroczystości pojechaliśmy na obiad do hotelu ComfortBiznes w Pruszkowie na zaproszenie Fundacji Kibica.

Dziękujemy za fantastyczną i niepowtarzalną przygodę, za emocje które nam towarzyszyły podczas uroczystości ślubowania w PKOl Panu Bartoszowi Kwiatkowskiemu prezesowi zarządu Fundacji Kibica, Panu Mateuszowi Brzeźniak i Pani fotograf Annie Klepaczko/FotoPyk

 

 

Strona: 1 
Zdjęcie:
Stronę odwiedzono 965 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget