Strona z portalu

  / Urząd / 100-lecie Niepodległości
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa

 

 

Okazja do zdobycia trzech ostatnich puzzli z okazji 100-lecia Niepodległości
 
Informujemy wszystkich, którzy biorą udział w naszej zabawie i zbierają okolicznościowe puzzle, o możliwości zdobyciu trzech ostatnich elementów. W dniu 11 listopada 2018 r. podczas uroczystości związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości, będzie można zgłosić się po ich odbiór w godz. od 13.00 do 17.00 do Informacji Turystycznej znajdującej się na kościerskim rynku.

Przypominamy, iż uczestnik, który nie był obecny na wszystkich imprezach podczas, których rozdawane były puzzle, ma możliwość zdobycia JOKERÓW, zastępujących brakujące elementy obrazka. JOKERY będą do odbioru w Urzędzie Miasta pokój nr 26.

Dla każdej osoby, która zbierze wszystkie elementy puzzli, przewidujemy okolicznościowy upominek, który można będzie odbierać w dniach od 16 listopada do 14 grudnia 2018r. w Urzędzie Miasta pokój nr 26.

Na obrazku puzzli znajduje się mały kościerzak, mały kościerski patriota, który już świętuje setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nim i my. Dzieci i młodzież są naszą przyszłością i naszą nadzieją, dlatego właśnie to mały chłopiec stał się bohaterem tych okolicznościowych puzzli.

„Weź udział w patriotycznej akcji,
gdzie dzień będzie pełen atrakcji.
Miasto Kościerzyna „Kaszub Sercem” zwane,
tu wszystkie elementy mogą być zebrane.
Narodowe uroczystości układankę wypełnią,
a fantastyczne nagrody radością Cię przepełnią”

 

 

REGULAMIN Konkursu - TUTAJ

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 4599 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget