Strona z portalu

  / Aktualności / Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2018
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2018
Zdjęcie
Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. W tym roku od 11 do 13 maja w całym kraju będą miały miejsce liczne atrakcje prezentujące inwestycje powstałe z wykorzystaniem środków unijnych.

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Kościerzynie
Zapraszamy na dni otwarte (11-12.05.2018r.), podczas których goście będą mieli okazję poznać możliwości Inkubatora Przedsiębiorczości. W kościerskim Inkubatorze spotkasz się z młodymi przedsiębiorcami, którzy tu „zamieszkali”. Inkubator Przedsiębiorczości jest nie tylko obiektem, ale i instytucją, która ma pomagać w tworzeniu i rozwijaniu przedsiębiorczości w środowisku lokalnym. Inkubator to także centrum integracji lokalnego środowiska biznesu, miejsce spotkań, szkoleń i wymiany doświadczeń oraz źródło wiedzy o możliwościach finansowego wspierania działalności gospodarczej.  Ponadto podczas dni otwartych prowadzone będą konsultacje Kaszubskiego Funduszu Przedsiębiorczości w Kościerzynie.

Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie
Jedną z największych atrakcji Kaszub, muzealną perełką miasta Kościerzyny, jest utworzone w 1992 r. w zabytkowych obiektach Kościerskiej parowozowni - Muzeum Kolejnictwa. W zbiorach muzeum znajdują się pamiątki związane z historią kolei na ziemiach polskich. O wartości ekspozycji świadczy zachowany tabor kolejowy oraz wspaniała kolekcja urządzeń związanych z kolejnictwem.  Muzeum Kolejnictwa oferuje w dniu 11 maja 2018r. wszystkie bilety wstępu za 50% ceny

Wystawa prac malarki Romany Klinkosz
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kościerzyny oraz gości na wystawę prac malarki Romany Klinkosz. Motywem jej obrazów jest zestawiona z codziennymi sytuacjami, przedstawiona w symboliczny sposób kobieta. Wstęp znajduje się na holu w sali widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie. Każdy zainteresowany może bezpłatnie obejrzeć wystawę składającą się z dwudziestu obrazów w dniach od 11 do 30 maja br. Serdecznie zapraszamy! Pani Romana Klinkosz za swoją twórczość promującą miasto otrzymała Nagrodę Burmistrza Kościerzyny.

 

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 722 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget