Strona z portalu

  / Aktualności / „Biała Sobota”
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
„Biała Sobota”
Zdjęcie
Szanowni Państwo, pomorskie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zapraszają 19 maja na ogólnopolskie wydarzenie pod hasłem „Biała Sobota”. Jest to inicjatywa związana z wprowadzeniem elektronicznych zwolnień lekarskich i skierowana do lekarzy, dla których specjalnie w sobotę otworzymy Sale Obsługi Klientów w ZUS.

Podczas spotkania eksperci ZUS będą udzielać indywidualnych konsultacji, szkolić, zakładać profile na PUE ZUS i pomagać w uzyskaniu certyfikatu do podpisywania elektronicznych zwolnień lekarskich. Należy pamiętać, że certyfikat można zapisać jedynie na nośniku danych, w tym celu lekarze powinni mieć przy sobie np. pendriva. Biała Sobota zorganizowana jest z myślą o lekarzach, którzy już w tym roku obligatoryjnie będą wystawiać elektroniczne zwolnienia. Zakład Ubezpieczeń społecznych chce w ten sposób rozwiać wątpliwości związane   z wprowadzenie e-ZLA oraz przekonać  do korzyści, jakie niesie za sobą to rozwiązanie. Dzięki elektronicznym zwolnieniom będzie można bowiem zaoszczędzić czas i zminimalizować biurokrację.

Biała Sobota dla Lekarzy odbędzie się 19 maja we wszystkich placówkach ZUS w godzinach 9:00 – 13:00.

Zachęcamy także do skorzystania z usług doradców do spraw e-ZLA, którzy od początku maja są do dyspozycji w każdej placówce ZUS w godzinach pracy urzędu.

                                                                                                                                    

Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa pomorskiego


Strona: 1 
Stronę odwiedzono 667 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget