Strona z portalu

  / Aktualności / Kościerzyna za pół ceny - zaproszenie do udziału
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Kościerzyna za pół ceny - zaproszenie do udziału
Zdjęcie
Szanowni Państwo, wzorem lat ubiegłych również w tym roku pragniemy zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji akcji „Miasto za pół ceny”, która odbędzie się w weekend 06-07.10.2018 r. Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy wszystkie nowe oraz dotychczasowe podmioty z Kościerzyny tj.: hotele, restauracje, kawiarnie, pizzerie, instytucje kulturalne i sportowe, które poprzez udział w akcji zamierzają przybliżyć naszym mieszkańcom i turystom swoje oferty i placówki.

Ze swojej strony deklarujemy wsparcie promocyjne akcji obejmujące m.in. plakaty, strony internetowe, facebook, aplikację mobilną, kampanię radiową oraz oznakowanie podmiotów jednoznacznie je identyfikujących jako uczestników.

Jest to znakomita okazja do dodatkowej promocji naszych firm. Zachęcamy więc wszystkie nowe oraz dotychczasowe podmioty z Kościerzyny do włączenia się w tą ogólnopolską akcję. Nadmieniamy, iż oferty nie muszą obejmować całego asortymentu.

Wszystkich Państwa, którzy zechcą przyłączyć się do Kościerskiej części akcji „Miasto za pół ceny” prosimy o wysłanie do dnia 1 października 2018 r. na adres: k.reclaw@koscierzyna.gda.pl zgłoszenia wraz z propozycją oferty. Zgłoszenia można także dostarczyć osobiście do Wydziału Rozwoju i Promocji lub odesłać pocztą na adres Urzędu Miasta z dopiskiem: „Miasto za pół ceny”. Dodatkowych informacji udziela: pan Krzysztof Recław tel. 605-575-521 lub 58 680 23 02.

Zapraszamy  do współpracy!

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 2253 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget