Strona z portalu

  / Aktualności / STEGNA STOLEMÓW - premiera kościerskiej gry miejskiej już 11 listopada!
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
STEGNA STOLEMÓW - premiera kościerskiej gry miejskiej już 11 listopada!
Zdjęcie
Szanowni Państwo, już w najbliższą niedzielę 11 listopada zapraszamy na premierę STEGNY STOLEMÓW - kościerskiej gry miejskiej opracowanej przez LOT ,,Serce Kaszub''. Fabuła gry bazuje na postaciach stolemów - legendarnych kaszubskich olbrzymów, których miniatury niedawno pojawiły się na terenie miasta Kościerzyny.

STEGNA STOLEMÓW (kasz. Ścieżka Stolemów) to propozycja na zwiedzanie miasta w Sercu Kaszub w zupełnie innej perspektywie, oczami stolemów - olbrzymów.  Gra stworzona jest z myślą o przyjeżdżających do Kościerzyny turystach, ale również mieszkańcach, którzy mogą poznać miejsce swego zamieszkania w innej odsłonie. W grze nie ma ograniczeń wiekowych i spodobać się może zarówno przedszkolakowi, jak i jego babci. A na wszystkich uczestników, którzy rozwiążą arkusz gry i dotrą na miejsce mety (Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie) czekać będzie nagroda - niespodzianka.

W dniu 11 listopada arkusze gry miejskiej można będzie pobrać w punkcie Informacji Turystycznej na kościerskim rynku w godz. 13:00-17:00. Tego dnia Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie (meta) jest czynne do godz. 18:00.

*STEGNA STOLEMÓW - kościerska gra miejska dostępna będzie przez czały rok w godzinach pracy Informacji Turystycznej przy ul. Rynek 9 w Kościerzynie. Gra dystrybuowana będzie bezpłatnie. 


Gra Stegna Stolemów - TUTAJ

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 840 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget