Strona z portalu

  / Aktualności / Nabór wniosków o dofinansowanie usuwania azbestu w 2019 roku
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Nabór wniosków o dofinansowanie usuwania azbestu w 2019 roku
Zdjęcie
Jak co roku zapraszamy mieszkańców Kościerzyny do składania wniosków o dofinansowanie działań związanych z demontażem, odbiorem, transportem i unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest z nieruchomości położonych na terenie miasta Kościerzyna. Zapraszamy właścicieli budynków mieszkalnych lub gospodarczych stanowiące własność osób fizycznych lub wspólnot mieszkaniowych z wyłączeniem budynków przeznaczonych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Informujemy Państwa, iż Miasto wybierze firmę, która w uzgodnieniu z właścicielem budynku zdemontuje szkodliwy materiał azbestowy, załaduje na palety i wywiezie na składowisko celem utylizacji.

Formularz wniosku  wraz załącznikami dostępny jest na stronie internetowej Gminy Miejskiej Kościerzyna oraz w Biurze Obsługi Mieszkańca i Wydziale Rozwoju Urzędu Miasta Kościerzyna. Wnioski przyjmujemy w terminie do 31 marca 2019r. w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta Kościerzyna.

Działanie realizowane jest w ramach Programu „Usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu miasta Kościerzyna” – edycja 2019 rok”.

Do pobrania:
1. Wniosek o dofinansowanie demontażu materiałów zawierających azbest - tutaj
2. Informacja o wyrobach zawierających azbest - tutaj
3. Ocena stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest - tutaj

 

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 2432 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget