Strona z portalu

  / Jednostki / Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji / IV Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
IV Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna
Zdjęcie
Dnia 3.03.2019 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Kościerzynie rozegrano trzeci turniej, w ramach IV Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna.

Już teraz zapraszamy na czwarte zawody, a za razem ostatnie w tym cyklu, które odbędą się 2 czerwca 2019 r. Po zakończeniu turnieju podsumujemy całe zmagania i wyłonimy zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Przypominamy, że aby być sklasyfikowanym w cyklu trzeba wziąć udział w minimum trzech turniejach z czterech. Zatem zachęcamy do wzięcia udziału w rozgrywkach, zwłaszcza osoby, które wystąpiły w co najmniej dwóch turniejach.

Zdjęcia z turnieju dostępne na naszym profilu: www.facebook.pl/kosirkoscierzyna

Dziewczęta – rocznik 2008 i młodsze

  1. Andżelika Majkowska
  2. Malwina Słomińska
  3. Malwina Brzoskowska

Open – Panie

  1. Urszula Kalińska

Chłopcy – rocznik 2008 i młodsi

  1. Dominik Majkowski
  2. Andżelika Majkowska
  3. Maciej Zaborowski
  4. Xawery Stankowski
  5. Piotr Lubiński

      6.   Paweł Lubiński

Chłopcy – rocznik 2003 i młodsi

  1. Maksymilian Żychliński
  2. Dominik Majkowski
  3. Adam Czerniawski
  4. Dawid Breza
  5. Wiktor Koliński
  6. Marcin Majewski        

Open Start – Mężczyźni

  1. Krzysztof Pieragowski
  2. Łukasz Łysak
  3. Willy Gutbub
  1. Tadeusz Ciepliński

5-6  Wojciech Glaner

Sławomir Wierzba

      7-8 Adam Czerniawski

            Sebastian Dąbrowski        

      9-12 Piotr Pawłowski

              Zbigniew Wierzba

              Tadeusz Bukowski

     13-16 Wiesław Stefanowski

               Ireneusz Brzoskowski

Seniorzy do 40 lat

  1. Maksymilian Żychliński
  2. Zbigniew Główczewski
  3. Szymon Słomiński
  4. Emanuel Dolny

      5-6 Wojciech Glaner

            Łukasz Łysak

      7-8 Tomasz Knitter

            Krystian Kuziemkowski

      9-12 Wojciech Główczewski

              Seweryn Kąkol

              Paweł Mahlik          

Seniorzy powyżej 40 lat

  1. Sławomir Januszewski
  2. Zbigniew Kuziemkowski
  3. Zbigniew Stenka
  4. Krzysztof Pieragowski

5-6   Willy Gutbub

 Ireneusz Brzoskowski

     7-8 Piotr Pawłowski

            Tadeusz Bukowski

     9-12 Sławomir Wierzba

             Sebastian Dąbrowski

             Wiesław Stefanowski

             Łukasz Szmaglik

Organizatorzy:

Miasto Kościerzyna, Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościerzynie, Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie, Kościerski Uczniowski Klub Sportowy „Remus”.

Strona: 1 
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Stronę odwiedzono 353 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget