Strona z portalu

  / Aktualności / ZESPÓŁ RYTM JAK ZAWSZE Z KLASĄ
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
ZESPÓŁ RYTM JAK ZAWSZE Z KLASĄ
Zdjęcie
70-osobowa grupa kościerskich tancerzy zespołu Rytm ze Studia DANCE Rytm reprezentowała nas podczas ogólnopolskich konkursów tańca, które odbyły się w ciągu ostatniego miesiąca. Kolejny raz pokazali klasę zdobywając 10 – krotnie podium tj. 26 marca br. III m. w dwudziestej edycji Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza w Białych Błotach. Była to rekordowa edycja pod względem liczby uczestników, ponieważ zgłosiło się ponad 3100 uczestników.

4 kwietnia br. odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego LET’S DANCE
w Obornikach Wielkopolskich.
Tancerze Rytmu zdobyli trofea w następujących kategoriach:

- I m. w kat. hip-hop formacje 16+

- I m. w kat. hip-hop miniformacje 31+

- II m. w kat. hip-hop formacje do 11 lat

- II m. w kat. hip-hop  miniformacje do 11 lat

- II m. w kat. hip-hop formacje 12-15 lat

- II m. w kat. hip-hop miniformacje 12-15 lat

- III m. w kat. hip-hop mini formacje 16+

W konkursie wzięło udział przeszło 1200 utalentowanych tancerzy z całego kraju. Zawodnicy w różnym wieku mierzyli się w tańcu hip-hop, disco oraz innych formach.

Natomiast 6 kwietnia br. nasi tancerze wzięli udział w 7 Ogólnopolskim Festiwalu Form Tanecznych "Dance Group" w Gdańsku zdobywając:

- II m. w kat. hip-hop formacje 12-15 oraz III m. w kat. hip-hop formacje do 11 lat.

ZTN Rytm działa przy Studiu Tańca DANCE&Rytm w Kościerzynie. Ta grupa działa od ponad 23 lat. Ciężka praca i poświęcenie opłaciło się. Tancerze mają na swoim koncie tytuły wicemistrzów Polski oraz tytuł piątego finalisty Mistrzostw Europy i Świata. Instruktorzy grup to: Łukasz Troka, Małgorzata Weiss, Magda Nykiel i Roksana Blok.

Nasze studio powstało z miłości do tańca i nauczania dzieci. Nawiązaliśmy wspaniałe kontakty z tancerzami podczas kilkukrotnych wyjazdów na mistrzostwa m.in. do Włoch, Niemiec, Czech czy Danii. Uczestniczyliśmy w wielu konkursach i występach, tworząc tym samym silną reprezentację naszego województwa i kraju.

Nasi pierwsi tancerze są już dorośli i mają własne rodziny, a ich dzieci tańczą, idąc w ślady rodziców. Niektórzy do nas wrócili i tańczą nadal, stąd pierwsze tegoroczne trofeum ekipy 31+.

Nasza szkoła tańca tworzy doskonałe warunki, by wzmocnić charakter dzieci, tancerzy. Specjalnie dla młodych par organizujemy indywidualne lekcje, na których układamy choreografię. Niech ten pierwszy taniec już nie będzie ostatnim! Gwarantujemy satysfakcję z naszych zajęć. Oferujemy lekcje tańca nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych, m.in. gorącą zumbę z Małgosią Weiss. Zajęcia z hip-hopu prowadzi utalentowany tancerz oraz trener formacji Rytmu Łukasz Troka.  

Samba, Cha-cha, Rumba, Jive, Walc Angielski, Walc Wiedeński, Foxtrot, Tango- to style taneczne tańca towarzyskiego, których nauczy doświadczony tancerz i trener Paweł Beńko. Program zajęć jest dostosowany zawsze do umiejętności grupy. Kurs tańca w naszym studiu jest doskonałym sposobem na aktywne spędzenie wolnego wieczoru. Podczas zajęć nasi wspaniali trenerzy zadbają o dopilnowanie, aby ten kurs stał się przyjemnością.

Zapraszamy więc wszystkich zakochanych w tańcu i muzyce, aby dołączyli do naszej wielkiej rodziny. Zapraszamy naszych absolwentów, ich dzieci oraz rodziny, naszych aktywnych tancerzy oraz tych przyszłych, którzy zapragną z nami spędzić wspaniałe chwile. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Strona: 1 
Zdjęcie:
Stronę odwiedzono 445 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget