Strona z portalu

  / Jednostki / Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji / V Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna – turniej drugi
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
V Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna – turniej drugi
Zdjęcie
Dnia 8.12.2019 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Kościerzynie rozegrano drugi turniej, w ramach V Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna.

Już teraz zapraszamy na trzecie zawody, w tym cyklu, które odbędą się w marcu 2020 r. Przypominamy, iż aby być sklasyfikowanym w Grand Prix trzeba wystartować w co najmniej trzech turniejach.

Zdjęcia z turnieju dostępne na naszym profilu: www.facebook.pl/kosirkoscierzyna

Dziewczęta – rocznik 2008 i młodsze

  1. Malwina Słomińska
  2. Milena Malinowska
  3. Malwina Brzoskowska

Open – Panie

  1. Ramona Nowak
  2. Urszula Kalińska
  3. Joanna Wanta

Chłopcy – rocznik 2008 i młodsi

  1. Cezary Drejer
  2. Maciej Zaborowski
  3. Piotr Lubiński
  4. Paweł Lubiński                                                                                                   5-6  Xawery Stankowski                                                                                      Adam Lis                                                                                                                 7. Nikodem Jaszewski

Chłopcy – rocznik 2005-2007

  1. Adam Czerniawski
  2. Kamil Zabrocki
  3. Mikołaj Ruciński
  4. Dawid Breza

5-6 Cezary Drejer

      Arkadiusz Brzoskowski

7-8 Filip Dobek

      Wiktor Koliński

9-12 Maciej Pałkowski

        Szymon Pałkowski                  

Seniorzy do 40 lat

  1. Paweł Kalinowski
  2. Szymon Słomiński
  3. Zbigniew Główczewski
  4. Maciej Pawlak

5-6 Mikołaj Ruciński

      Wojciech Główczewski     

      7-8 Dominik Podłużny

            Piotr Macyra

      9-12 Wojciech Glaner

              Krystian Kuziemkowski

              Michał Główczewski

              Gabriel Chilewski

     13-16 Adam Czerniawski

             Tomasz Ossowski

     17-24 Dawid Breza

               Dominik Frąckowiak

               Jakub Rzepa

               Tomasz Knitter     

Seniorzy powyżej 40 lat

  1. Zbigniew Kuziemkowski
  2. Sławomir Januszewski
  3. Jarosław Mikołajewski
  4. Piotr Pawłowski

5-6   Ireneusz Brzoskowski

Michał Drejer

     7-8  Marek Stasiak

            Zbigniew Hendrich

 

Organizatorzy: Miasto Kościerzyna, Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościerzynie, Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie, Kościerski Uczniowski Klub Sportowy „Remus”.

Strona: 1 
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Stronę odwiedzono 775 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget