Strona z portalu

  / Aktualności / Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Kościerzynie
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Kościerzynie
Zdjęcie
XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 12 stycznia 2020 roku. W całym kraju wolontariusze będą zbierać pieniądze pod hasłem: „Wiatr w żagle . Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej ”.

Najogólniej mówiąc – zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w Kościerzynie!!!  

 Na ulicach miasta pojawi się ponad 300 wolontariuszy z kolorowymi puszkami WOŚP.

Niech 12 stycznia 2020 r. będzie także dniem, w którym troska o dzieci będzie na ustach wszystkich.

Organizatorem XXVIII Finału WOŚP w Kościerzynie tradycyjnie będzie Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego. Sztab będzie mieścił się w Kinie Remus ul 3-go Maja 9A.

W dzień finału od godziny 16:00 na scenie w kinie Remus będą koncertować lokalni artyści i zespoły. Finał zbiórki tradycyjnie odbędzie się o godzinie 20:00.

Kościerski sztab będzie pośredniczyć w sprzedaży różnych przedmiotów przekazanych od firm i instytucji poprzez licytacje na scenie. Dochód z tej sprzedaży zostanie przekazany na rzecz fundacji WOŚP.

 

Strona: 1 
Zdjęcie:
Stronę odwiedzono 1567 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget