Strona z portalu

  / Aktualności / Kościerzyna za pół ceny - zapraszamy
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Kościerzyna za pół ceny - zapraszamy
Zdjęcie
Szanowni Państwo, wzorem lat ubiegłych również w tym roku samorząd miejski obejmie patronat nad kolejną edycją akcji „Miasto za pół ceny”. W roku bieżącym akcja odbędzie się w dniach 20-22.03.2020 r. oraz w październiku 2020 r.

Ze swojej strony jak zawsze deklarujemy wsparcie promocyjne akcji obejmujące m. in. plakaty, strony internetowe, facebook, aplikację mobilną, kampanię radiową oraz oznakowanie podmiotów identyfikujące je jednoznacznie jako uczestników.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż data naszego przedsięwzięcia pokrywa się z akcją Ministerstwa Sportu i Turystyki, które przy współpracy z Polską Organizacją Turystyczną w dniach 20-22 marca br. przeprowadzi imprezę pn. „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Jest to znakomita okazja do dodatkowej promocji naszych firm. Zachęcamy więc wszystkie nowe oraz dotychczasowe podmioty z Kościerzyny do włączenia się w tą ogólnopolską akcję. Nadmieniamy, iż oferty nie muszą obejmować całego asortymentu.

Wszystkich Państwa, którzy zechcą przyłączyć się do kościerskiej wiosennej edycji „Miasto za pół ceny” prosimy o wysłanie do dnia 9 marca 2020 r. na adres: k.reclaw@koscierzyna.gda.pl zgłoszenia wraz z propozycją oferty. Zgłoszenia można także dostarczyć osobiście do Wydziału Rozwoju i Promocji. Dodatkowych informacji udziela pan Krzysztof Recław tel. 605-575-521 lub /58/ 680 23 02.

 

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 1549 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget