Strona z portalu

  / Aktualności / Informacja w sprawie otwarcia kościerskich przedszkoli
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Informacja w sprawie otwarcia kościerskich przedszkoli
Zdjęcie
W środę rząd zezwolił na otwarcie przedszkoli od dnia 6 maja br. Z uwagi na bardzo krótki termin na przygotowanie placówek na otwarcie i brak jednoznacznie określonych wymagań sanitarnych, nie widzimy możliwości powrotu dzieci do przedszkoli od 6 maja.

Podjęliśmy już przygotowania do uruchomienia placówek od dnia 11 maja br. Czekamy na precyzyjne  zalecenia sanitarne  uwzględniające zwiększony reżim sanitarny.

Zgodnie z opublikowanymi wytycznymi w pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo będą miały dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Działalność placówek zostanie wznowiona tylko i wyłącznie wtedy, kiedy będziemy mieli pewność, że spełnione są wymogi bezpieczeństwa. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i pracowników placówek oświatowych dyrektorzy opracują i wdrożą odpowiednie procedury. Poszczególne przedszkola kontaktują się z rodzicami w sprawie powrotu dzieci do przedszkoli. Bardzo prosimy o zapoznawanie się z informacjami publikowanymi na stronach internetowych szkół i przedszkola.

 

 

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 735 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget