Strona z portalu

  / Aktualności / Fundusz Akumulator Społeczny - wystartował nabór wniosków - powiat kościerski
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Fundusz Akumulator Społeczny - wystartował nabór wniosków - powiat kościerski
Zdjęcie
Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY - wsparcie na realizację Waszych pomysłów! Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć? AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych* i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

*organizacje działające nie dłużej niż 2,5 roku, z przychodami do 25 000 zł (wnioskować mogą także organizacje będące w trakcie procesu rejestracji!).


Termin naboru: od 25 maja do 5 lipca 2020. W ramach konkursu można się ubiegać o dofinansowanie (mini-grant do 500 zł lub grant do 5000 zł) na działania ze sfer pożytku publicznego.

UWAGA: W ramach konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek!

Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 sierpnia do 15 listopada 2020.
Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl, wybrać odpowiedni powiat i wypełnić formularz on-line.

UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!


REGULAMIN konkursu 2020 - do pobrania


Masz pytania dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? W czerwcu zorganizowane zostaną spotkania informacyjno-szkoleniowe on-line. Niebawem ruszy na nie rejestracja – zachęcamy do śledzenia bieżących informacji na stronie internetowej Funduszu: akumulatorspoleczny.pl i profilu na FB: facebook.com/akumulatorspoleczny.

UWAGA: 3 i 16 czerwca zorganizowane zostaną spotkania informacyjno-szkoleniowe on-line. Rejestracja na nie ruszy 27.05. Bieżące informacje będą umieszczane na profilu Fundacji na Facebooku.

Chcesz skonsultować pomysł lub umówić się na doradztwo indywidualne? Zachęcamy do korzystania z możliwości konsultacji – nasi animatorzy pomogą dopracować Wasze wnioski.
Kontakt: tel. 59 721 24 77, e-mail: doradztwo@fundacjaparasol.org, FB: www.facebook.com/fundacjaparasol/

 

Zadanie jest współfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

 

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 664 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget