Strona z portalu

  / Aktualności / Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Zdjęcie
Zaprasza osoby planujące uruchomienie własnego biznesu oraz mikroprzedsiębiorców zainteresowanych wsparciem finansowym na Pomorski Dzień Przedsiębiorczości - Indywidualna Działalność Gospodarcza, który odbędzie się 15 listopada 2012 r. (czwartek) w godz. 10.00 – 13.00 w Kościerzynie, Hotel Gryf, ul. Ogrodowa 2.

Celem Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości jest promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia wśród osób zamierzających uruchomić indywidualną działalność gospodarczą oraz udzielenie zainteresowanym wszelkich informacji związanych z założeniem, a następnie prowadzeniem własnego biznesu, a także wspieranie rozwoju firm i pomoc w przekształceniu ich w mikroprzedsiębiorstwa.

„Pomorski Dzień Przedsiębiorczości – IDG” odbędzie się jednocześnie w tym samym dniu na terenie całego województwa. Wydarzenie to zostało wpisane do kalendarza Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) i ujęte w planie działań regionalnych realizowanych na terenie województwa pomorskiego.

W trakcie spotkania osoby zainteresowane będą mogły zasięgnąć informacji od instytucji bezpośrednio zaangażowanych w proces rejestracji działalności gospodarczej „krok po kroku”, takich jak: Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Miasta Kościerzyna, a także zasięgnąć informacji od instytucji wspomagających proces tworzenia nowych firm i wspierających przyszłych pracodawców.

Informujemy, że „Pomorski Dzień Przedsiębiorczości - IDG” ma charakter niekomercyjny, a wstęp dla osób odwiedzających jest bezpłatny.

Kontakt
Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
tel. 058 680-20-80
www.pup.koscierzyna.pl
e-mail: gdko@pup.koscierzyna.pl

Zobacz:
ULOTKA
PISMO

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 4588 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget