Strona z portalu

  / Jednostki / Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji / Kalendarz imprez / Miejski kalendarz imprez sportowych w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych w roku 2018/2019
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa

Kalendarz międzyszkolnych zawodów sportowych

w roku szkolnym 2018/2019

Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkolny Związek Sportowy w Kościerzynie przedstawiają kalendarz międzyszkolnych zawodów sportowych w roku szkolnym 2018/2019

 

Igrzyska Miejskie Dzieci

1)Sztafetowe Biegi przełajowe – 03.10.2018 r. (środa) Stadion Miejski godz.12:00

2)Unihokej dziewcząt – 17.10.2018 r. (środa) SP 6 godz.12:00

3)Unihokej chłopców – 17.10.2018 r. (środa) SP 6 godz.14:00

4)Tenis stołowy – 31.10.2018 r. (środa) SP 2 godz.13:00

5)Mini piłka siatkowa dziewcząt – 10.01.2019 r. (czwartek) SP 6 godz. 13:00

6)Mini piłka siatkowa chłopców – 09.01.2019 r. (środa) SP 6 godz. 13:00

7)Drużynowe biegi przełajowe – 27.03.2019 r. (środa) Stadion Miejski godz. 13:00

8)Mini piłka ręczna dziewcząt – 25.01.2019 r. SP 6 (piątek) godz. 13:00

9)Mini piłka ręczna chłopców – 25.01.2019 r. (piątek) SP 6 godz. 13:00

10)Mini piłka koszykowa dziewcząt – 06.03.2019 r. (środa) SP 6  godz. 12:00

11)Mini piłka koszykowa chłopców – 06.03.2019 r. (środa) SP 6 godz. 14:00

12)Mini piłka nożna  dziewcząt – 08.04.2019 r. (poniedziałek) SP 3 godz. 13:00

13)Mini piłka nożna chłopców – 29.04.2019 r. (poniedziałek) SP 4 godz. 13:00

14)Szachy – 25.09.2018 r. (wtorek) KOSiR godz.13:00

15)Pływanie drużynowe – grudzień 2018 r.

16)Dwa ognie usportowione dziewcząt  - 15.11.2018 r. SP 3 (czwartek) godz. 13:00

17)Dwa ognie usportowione chłopców – 21.11.2018 r.  SP 4(środa) godz.13:00

18)Sztafety sprawnościowe kl. II i III 19.03.2019 r. SP 6 godz. 13:00

18)Siatkówka plażowa dziewczątwg ustaleń

19)4-bój LA – 13.05.2019 r. (poniedziałek) KOSiR godz. 12:00

20)Siatkówka plażowa chłopców wg ustaleń

21)Halowa piłka nożna chłopców – 08.10.2018 r. (poniedziałek) SP 6 godz. 13:00


Igrzyska Miejskie Młodzieży Szkolnej – klasy VII,VIII i III Gim.

1)Sztafetowe Biegi przełajowe – 03.10.2018 r. (środa) Stadion Miejski godz.14:00

2)Unihokej dziewcząt – 16.10.2018 r. (wtorek) SP 3 godz.13:00

3)Unihokej chłopców – 22.10.2018 r. (poniedziałek) SP 6 godz.13:00

4)Tenis stołowy dziewcząt i chłopców – 05.11.2018 r. (poniedziałek) SP 2 godz. 13:00

5)Piłka ręczna dziewcząt – 04.03.2019 r. (poniedziałek) SP 6 godz. 13:00

6)Piłka ręczna chłopców – 04.03.2019 r. (poniedziałek) SP 4 godz. 14:00

7)Drużynowe biegi przełajowe – 27.03.2019 r. godz. 14:00 Stadion Miejski

8)Koszykówka chłopców – 12.03.2019 r. (wtorek) SP 6  godz. 13:00

9)Koszykówka dziewcząt – 11.03.2019 r. (poniedziałek) SP 6 godz. 13:00

10)Siatkówka dziewcząt – 22.03.2019 r. (piątek) SP 6  godz. 13:00

11)Siatkówka chłopców – 21.03.2019 r. (piątek) SP 6 godz. 13:00

12)Piłka nożna chłopców – 02.04.2019 r. (wtorek) SP 3 godz. 13:00

13)Piłka nożna dziewcząt – 08.05.2019 r. (środa) SP 4 godz. 13:00

14)Indywidualne LA – wg ustaleń

15)Szachy – 25.09.2018 r.(wtorek) KOSIR godz. 13:00

16)Pływanie drużynowe – grudzień 2018 r.

17)Siatkówka plażowa dziewcząt – wg ustaleń

18)Siatkówka plażowa chłopców – wg ustaleń

19)Futsal chłopców – 16.11.2019 r. (piątek) SP 6 godz.12:00

20)Szkolna Liga Lekkoatletyczna 2 rzuty – wg ustaleń.

21)Futsal dziewcząt– 16.11.2019 r. SP 6 godz. 14:00

 

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 7429 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget